23,00 zł (brutto)
20 w magazynie
Płyn hamulcowy DOT4+ firmy Motrio – Renault w opakowaniu 0,5 litra.
Produkt jest oryginalny i fabrycznie nowy.
Syntetyczny płyn do użytku we wszystkich typach układów hamulcowych i sprzęgłowych.
Płyny i oleju Motrio są dystrybuowane i polecane przez Renault Group.
Wysokiej jakości płyny hamulcowe Renault-Motrio są polecane i dystrybuowane w autoryzowanych stacjach obsługi Renault/Dacia
Jakość Renault za rozsądną cenę.
Oferta MOTRIO to części zamienne dystrybuowane przez Renault i przeznaczone dla starszych modeli samochodów wszystkich marek, która obejmuje szeroką gamę części eksploatacyjnych. Na ofertę Motrio składają się między innymi : klocki i tarcze hamulcowe, łożyska, amortyzatory, wszystkie typy filtrów, paski rozrządu, klinowe, świece zapłonowe i żarowe, akumulatory, żarówki, piórka wycieraczek, olej i płyny eksploatacyjne.
Cena dotyczy zakupu 1 butelki O,5 litrowej płynu hamulcowego Motrio DOT4+
Specyfikacja produktu
FMVSS 116
DOT 4
SAE J 1703
ISO 4925
Punkt wrzenia ponad 170 stopni Celsjusza.
Mieszalny ze wszystkimi płynami do hydraulicznych układów hamulcowych spełniającymi normę SAE z wyjątkiem płynów mineralnych LHM oraz silikonowych płynów hamulcowych DOT 5.
Motrio
8660004319
8660004319
butelka 0,5 litra
MASZ PYTANIA?
SPRAWDŹ VIN?
NAPISZ DO NAS!
PARTS4VAN
ul. Sportowa 2a/12
41-605 Świętochłowice
NIP: 6271504632
tel.: +48 662 602 826
mail: kontakt@e-dostawczaki.pl
fb: parts4van