LUSTERKO ELEKTRYCZNE KOMPLETNE FIAT DOBLO, OPEL COMBO po 2010 LEWE LUB PRAWE

180,00  (brutto)

LUSTERKO ZEWNĘTRZNE – LEWA LUB PRAWA – DO SAMOCHODU FIAT DOBLO, OPEL COMBO po 2010 LUSTERKO JEST KOMPLETNE Z KIERUNKOWSKAZEM ORAZ OBUDOWĄ.KOLOR CZARNY.WERSJA ELEKTRYCZNA, PODGRZEWANA. LUSTERKO PRAWE POSIADA KOSTKĘ ELEKTRYCZNĄ NA 8 PINÓW. LUSTERKO PRAWE JEST WYPOSAŻONE W CZUJNIK TEMPERATURY ZEWNĘTRZNEJ. PRODUKT FABRYCZNIE NOWY PRODUKT DOSTARCZANY PRZEZ FAST ORYGINAL DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA Symbol Towaru:FT88351    FT88350 Symbol oryginału:  

FIAT735497885
FIAT0000071765449
FIAT71765381
FIAT735497928
FIAT735646224
FIAT71765379
FIAT71765449
OPEL1426577
OPEL1428572
OPEL95511545
OPEL1426598
OPEL95511486
OPEL95511525
OPEL95511536
OPEL95511541
OPEL1426595
OPEL1428578

Producent Towaru: FAST ORYGINALI Parametry towaru:

  • Lusterko zewnętrzne Prawe lub lewe
  • Funkcja lampy: z kierunkowskazem
  • Tryb pracy: elektryczny
  • Kolor: czarny
  • Strona zabudowy: z lewej lub prawej

Pojazdy do których cześci pasują: Fiat FIAT DOBLO Furgon / kombi (263_) 1.3 D Multijet 2010-02 FIAT DOBLO Furgon / kombi (263_) 1.4 2010-02 FIAT DOBLO Furgon / kombi (263_) 1.4 2011-10 FIAT DOBLO Furgon / kombi (263_) 1.4 Natural Power 2010-06 FIAT DOBLO Furgon / kombi (263_) 1.6 D Multijet 2010-02 FIAT DOBLO Furgon / kombi (263_) 1.6 D Multijet 2010-02 FIAT DOBLO Furgon / kombi (263_) 1.6 D Multijet 2010-02 FIAT DOBLO Furgon / kombi (263_) 2.0 D Multijet 2010-02 FIAT DOBLO platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet 2010-02 FIAT DOBLO platforma / podwozie (263_) 1.4 2010-04 FIAT DOBLO platforma / podwozie (263_) 1.6 D Multijet 2010-02 FIAT DOBLO platforma / podwozie (263_) 1.6 D Multijet 2010-02 FIAT DOBLO platforma / podwozie (263_) 1.6 D Multijet 2011-02 FIAT DOBLO platforma / podwozie (263_) 2.0 D Multijet 2010-02 Numer katalogowy producenta części FT88351.   FT88350 Producent Towaru: FAST ORYGINAL Część jest nowa i oryginalna. Dostawca FAST Jeśli jesteś zainteresowany produktem, którego nie znalazłeś w naszym sklepie -skontaktuj się z nami! ——————————————————————————————————- PRZED ZAKUPEM PROSIMY O KONTAKT ZE SPRZEDAWCĄ ORAZ PODANIE NUMERU NADWOZIA (VIN) CELEM SPRAWDZENIA ZGODNOŚCI CZĘŚCI Z DANYM MODELEM SAMOCHODU.  

Nazwa producenta

Fast Oryginali

Numer oryginału OE

735497885

Numer katalogowy produktu

FT88351

KONTAKT Z NAMI

MASZ PYTANIA?
SPRAWDŹ VIN?
NAPISZ DO NAS!

PARTS4VAN

ul. Sportowa 2a/12
41-605 Świętochłowice
NIP: 6271504632

tel.: +48 662 602 826
mail: kontakt@e-dostawczaki.pl
fb: parts4van

    Formularz kontaktowy
    WYBRANY PRODUKT *
    VIN
    TWOJE IMIĘ *
    TWÓJ E-MAIL *
    TWÓJ TELEFON
    TWOJA WIADOMOŚĆ *

    Informacja o Administratorze - Więcej >

    0
      0
      Twój koszyk
      Twój koszyk jest pusty :(Powrót do sklepu